Vitajte vo svete svetla!
 
 
  Image
Košík: €61,48 (2 ks)
Image
Image
 
   
Porovnanie
1. Massive 2018 dopredaj 5982/01/47
€30,00

Image Porovnať produkty
Výrobcovia


Image Zoznam výrobcov

 

 

Kuchynské drezy a batérie

Hľadáte kvalitný kameninový či nerezový kuchynský drez alebo batériu za výbornú cenu? Navštívte náš internetový obchod na adrese www.edrezy.sk alebo rýchla voľba: kliknite na ikonu eDrezy vpravo.


Najdete: - ponuku Franke - fragranitové a nerezové drezy a batérie, vrátene akciových ponúk, v nižších cenách ako ponúka na trhu výrobca - ponuku TEKA - tegranitové a nerezové drezy a batérie, vrátene akciových ponúk, v nižších cenách ako ponúka na trhu výrobca - ponuku Schock - špičkový výrobca drezov. Nájdete drezy Cristalite a Cristadur, luxusné drezy a batérie, výrobcom určené akcie na vybrané drezy za ceny nižšie ako ponúka samotný výrobca na trhu. Nákupom naraz v oboch obchodoch môžete ušetriť na poštovnom a ešte ušetríte čas behaním po obchodoch.


Ako ušetriť na poštovnom: - nákupom za 232,35€ ( 7 000,00Sk) - doprava kurierom zdarma - nákupom v oboch obchodoch v jeden deň: napísaním poznámky do objednávky na esvietidlach, že súčasne ste zadali objednávku aj na edrezoch ( alebo opačne). Obe Vaše objednávky budú zabalené do jednej zásielky a odoslané.


Pri väčšom odbere - firmy - urobíme radi individuálnu cenovú ponuku ako na svietidlá, tak aj na drezy, či batérie. Veríme, že využijete našu ponuku, ktorú sme robili pre Vaše pohodlie s cieľom umožniť Vám nakúpiť lacnejšie a s plným komfortom z Vašej izby doma. V prípade akýchkoľvek otázok, či pripomienok nás neváhajte kontaktovať:


Predaj svietidiel na www.esvietidla.sk predajna@castill.sk ( viac info v kontaktoch)


Predaj kuchynských drezov a batérií: predajna@castill.sk ( viac info v kontaktoch na stránke www.edrezy.sk)


MARKETING A ADMINISTRATOR: misikova@castill.sk

Vyhľadávanie
Hľadaný výraz:

... v kategóriach:
 
Image Rozšírené vyhľadávanie
Kontaktné údaje
CASTILL, s.r.o.
Na nádvorí 11
Prievidza
97101

Kontaktná osoba:
Silvia Letavayová
Telefón: 0915788967
E-mail: predajna@castill.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Porovnávanie cien na Tovar.sk

Svietidlá

 

     
  | Prihlásenie zákazníka  
  © 2023 svietidla, lustre, lampy, eshop, lacné svetlá, žiarovky, , všetky práva vyhradené | Programming and design: FUSION web solutions | Based on: PHP, MySQL | 03.12.2023 - 14:55:31